O nas

 
 

Accado to zespół powołany w strukturach Performics - komórki specjalistycznej domu mediowego ZenithOptimedia Group, zajmującej się szeroko pojętym digitalem. Jesteśmy częścią światowej sieci: w 25 krajach pracuje ponad 600 specjalistów od kampanii internetowych i mobilnych.

W 2014 roku Performics powołał do istnienia Accado w celu wykorzystania wyspecjalizowanych sił i kompetencji agencji w zakresie reklamy efektywnościowej. Celem Accado jest rozwijanie nowych usług performance marketingu, narzędzi analitycznych oraz technologicznych. Podczas gdy inne agencje poszukują na rynku możliwości realizowania działań efektywnościowych, Accado - jako część Performics (Zenithoptimedia Group) - ma przewagę w postaci dostępu do najlepszej klasy wydawców, partnerów w kampaniach display i mobile. Korzyścią z tak blisko zawiązanej współpracy i strategicznego partnerstwa są niższe ceny, większy zasięg i pierwszeństwo w testowaniu nowych rozwiązań reklamowych oraz technologicznych.

 
 

struktura

 
 

Zespół Accado to profesjonaliści. Tworzymy nowe, często pionierskie rozwiązania. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i dzielimy się nią pomiędzy sobą. W pracy budujemy miłą atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu.

Chcesz dołączyć do naszego Zespołu i mieć możliwość tworzenia nowych standardów reklamy efektywnościowej? Zapraszamy do przesłania do nas swojego CV oraz listu motywacyjnego na adresy: rafal.sobiczewski@performics.com; agnieszka.pajak@performics.com