brandsafety

Brand Safety

Twoja marka jest bezpieczna

 
 

Weryfikacja Accado

Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo dla reklamowanych przez nas marek. Nasz Zespół oraz wykorzystywana przez nas technologia gwarantuje, iż przekaz reklamowy nie pojawi się przy nieodpowiednim kontekście. Wielopoziomowy system weryfikacji naszych partnerów daje nam pewność, co do właściwego dopasowania kontekstu do reklamowanego produktu, czy usługi.
 
 

Weryfikacja kreacji

Weryfikację kreacji przeprowadzamy na dwóch płaszczyznach.
Pierwsza to płaszczyzna technologiczna. Gwarantujemy prawidłowe wyświetlanie się kreacji niezależnie od urządzenia, z którego korzysta użytkownik oraz miejsca emisji. Dzięki współpracy z NewCast – specjalistycznym działem ZenithOptimedia, zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych materiałów.
Druga płaszczyzna to wygląd kreacji w kontekście określonych celów kampanii. W zależności od celów, które zostały postawione przed kampanią przygotowujemy rekomendacje dotyczące wyglądu kreacji. W tym obszarze bardzo ściśle współpracujemy z NewCast , który przygotowuje kreacje zgodne z naszymi rekomendacjami. To powoduje, że można nam całkowicie powierzyć realizację kampanii bez potrzeby przygotowywania kreacji wcześniej. Przy opracowywaniu kreacji zawsze ściśle współpracujemy z Klientem. Tak zorganizowany proces maksymalizuje efektywność prowadzonych przez nas kampanii. Dzięki temu możemy również szybko reagować na zmiany w kampanii.